Volná pracovní pozice Mechanik opravář stavebních strojů

Středa 4. září

Pro posílení našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici „Mechanik opravář stavebních strojů".

Co vás čeká?
Náplní práce této pozice jsou opravy, údržba a péče o stavební mechanizaci.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?
SŠ nebo odborné vzdělání,
strojní průkaz, řidičský průkaz sk. B,
aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů, svědomitost, zodpovědnost,
dobrý zdravotní stav,
měl/a byste být člověk komunikativní, odolný a nekonfliktní.

Výhodou bude, pokud budete mít:
znalost obsluhy kolových a pasových rýpadel,
průkaz řidiče VZV,
jeřábnické a vazačské zkušenosti.

Co vám můžeme nabídnout?
jistotu stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti,
motivační ohodnocení,
příspěvek na stravování,
práci v přátelském kolektivu a moderně zařízeném zázemí,
možnosti sebezdokonalování se.

Pracoviště:
Kadaň + výjezdy pojízdnou dílnou na stavby společnosti

Nástup možný ihned!

Bližší informace obdržíte u Vedoucího střediska dopravy na e-mailové adrese: vanek@petromstavby.cz